• Maltepe ve Şişli Şubelerimiz
  • 0 (216) 383-7703
  • info@yuksekkariyer.com.tr

İngilizce Kursu - Şişli şubesi

İngilizce Kursu  - Şişli şubesi

İngilizce Kursu - Şişli şubesi

Çocuklara online (uzaktan eğitim) ingilizce kursları

Şişli Yüksek Kariyer İngilizce kursları;

Starter (Temel Seviye) Çocuklara online (uzaktan eğitim) İngilizce Kursu: 

Çocuk programlarında bu düzeyde ilköğretim 2-3-4-5. Sınıfların öğrencileri bu eğitime alınır. Program okul dönemi boyunca sürer. Yaz dönemin de ise bu program aktive edilerek daha da iyi kavrama  öğrenme uygulama öğrenme metodu uygulanarak devam edilir. Bu düzeyde öğrencilere dil bilgisinin temel bilgileri, temel cümlelerdeki kullanılacak kelimeler öğretilir. Bu düzeyde de öğretim duyma, yazma, okuma ve telaffuz çalışmasıyla yapılır. 

Şişli Yüksek Kariyer İngilizce kursları;

Mover (Orta Seviye) Çocuklara Online (uzaktan eğitim) İngilizce Kursu: 

Çocuk programlarında bu düzeye ilk öğretim 2-3-4-5. Sınıfların Şişli Yüksek Kariyer  ikinci yıl da devam eden ve ilk öğretim 5-6-7-8. Sınıfların öğrencileri alınır. Program okul dönemi boyunca online (uzaktan) İngilizce kuru sürer. Yaz dönemi bu programlar aktivite edilerek daha da iyi kullanarak kavrama uygulama yaşanır. Bu düzeyde öğrencilere dil bilgisinin orta bilgileri, orta düzey cümlelerdeki kullanılacak kelimeler öğretilir. Öğrenci okuma, yazma, konuşma ve duyduğunu anlama çalışmaları yapabilmektedir. Bu düzeyde aileler çocuklarının yabancı dili bildiklerini ve uygulayabildiklerini net olarak görürler. Bu düzeyin yıl sonunda uygulamanın göstergesi olarak tiyatro gösterisine her öğrenci katılır. 

Şişli Yüksek Kariyer İngilizce kursları:

Flyer (İleri Seviye) Çocuklara Online (uzaktan eğitim) İngilizce Kursu: 

Çocuk programlarında bu düzeye ilk öğretim 2-3-4-5. sınıfların  üçüncü yıl devam eden ve ilk öğretim 5-6-7-8. sınıfların  üçüncü  yıl devam eden öğrencileri bu programa alınır. Program okul dönemince sürer. Yaz dönemin de  bu program aktive edilerek daha da iyi kavrama-uygulama metodu uygulanarak devam edilir. Bu düzeyde öğrencilere dil bilgisinin ileri bilgileri, ileri düzey cümlelerdeki kullanılacak kelimeler öğretilir. Öğrenci okuma yazma konuşma ve duyduğunu anlama çalışmaları rahatlıkla yapabilmekte ve rahatlıkla yabancılarla iletişim kurabilmektedir. Bu düzeyde aileler çocuklarının yabancı dili bildiklerini ve uygulayabildiklerini ileri düzey olarak görürler. Bu düzeyin yıl sonunda uygulamanın göstergesi olarak tiyatro gösterisine her öğrenci katılır. 

Şişli Yüksek Kariyer İngilizce kursları:

Flyer (İleri Seviye) Çocuklara Online (uzaktan eğitim) İngilizce Kursu: 

çocuğunuz için yeni veya ikinci bir yabancı dil öğrenmesinin yanı sıra, okul derslerine destek vermek ve kişisel gelişimi için oluşturulmuştur. Çocuklar için İngilizce kurs programlarımız da; gençlere yönelik okullarında kullanılmak üzere dil programları geliştirme hedefindedir. 

Neden Çocuklar için İngilizce Kursu;

Şişli Yüksek Kariyer Çocuklara online (Uzaktan eğitim) İngilizce kurslarını Tercih Etmenin birçok nedeni var.

Şişli Yüksek Kariyer Çocuklara online (Uzaktan eğitim) İngilizce kursları;Eğitim Kalitesi ve Standartlarıyla, 1996 yılından beri Türkiye en kaliteli Dil Okulu yolunda, emin adımlarla verildiği eğitim kalitesi ile göstermiştir.

Şişli Yüksek Kariyer Çocuklara online (Uzaktan eğitim) İngilizce kursları;Milli eğitim bakanlığı Çocuklar için İngilizce erken dil öğrenme kurs programı Müfredatı Kullanılır.

Şişli Yüksek Kariyer Çocuklara online (Uzaktan)İngilizce kursları;Tüm Eğitimler, uzaktan canlı ve tahta üzerinden, dijital animasyon sistemle interaktif olarak verilir.

Şişli Yüksek Kariyer Çocuklara online (uzaktan eğitim) İngilizce kursları;Eğitimler; 4-12 Kişilik Sınıflarda yüz yüze veya online (uzaktan eğitim) Sertifikalı Eğitmenler eşliğinde yapılır.

Şişli Yüksek Kariyer Çocuklara online (uzaktan eğitim) İngilizce kursları;Öğrencilere aldıkları eğitimle yabancı dilini yurtdışında geliştirme fırsatı yaratılır.

Şişli Yüksek Kariyer Çocuklara online (uzaktan eğitim) İngilizce kursları;Tüm öğrencilere en iyi süre, en iyi seviye ve en iyi fiyat garantisi verilir.

 

 

 

WhatsApp